ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Çınar Teknik kombi kursunu uzun araştırmalarım sonucu Google' da internette buldum. İlk yaptığım kurs videolarına ve kursiyer yorumlarına bakmak oldu. Katılmaya karar verdim. Öncelikle şunu söyleyeyim kursa katılmadan önce okuduğum kursiyer yorumlarında ve videolarda ne gördüysem bu kursta aynısını yaşadım. Bir hafta süren kursta hocalarımız Nejdet hoca ve Baykal hocamız bizimle çok ilgilendi. Daha ilk günden burada bir aile ortamı vardı. Ben şahsım adına çok memnun kaldım. Çınar Teknik kursuna katılmış bir öğrenci olarak emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Ben 2010 yılından beri Tesisat, doğalgaz ve mekanik işlerinde çalışan biriyim. Açıkçası buraya ilk geldiğimde eğitimin yüzeysel anlatılacağını düşünmüştüm. Ancak daha ilk günden gerçek anlamda bir eğitim ortamı olduğunu gördüm. Burada hem ders ortamında hem uygulama ortamında herşeyi yaparak yaşayarak bol bol uygulama yaparak öğrenme fırsatı buluyorsunuz. Özellikle çalışan kombileri dahi söküp takmamız ve daha sonra çalıştırmamız bizi çok geliştirdi. Kurs bitiminde kendimi sahalarda görebilecek kadar iyi öğrendiğimi fark ettim. Nejdet hocama ve Baykal hocama teşekkürler.

31/08/2020 - 05/09/2020 Tarihlerinde gerçekleştirilen bir haftalık kombi kursuna katılmak için tavsiye üzerine bu kursa katılmaya karar verdim. Kurs ortamından ve hocalarımın bilgi birikimlerinden memnun kaldım. Bizlere emek veren değerli hocalarıma teşekkür ederim. Gelecek arkadaşlarıma da hiç tereddüt etmeden kursa katılmalarını tavsiye ederim.

Uzun uzun yapmış olduğum araştırmalarım sonucu iyibir eğitim alabilmek adına Çınar teknık kursuna katılmaya karar verdim. Beklentilerimin üstinde bir eğitim oldu. Hocalarımız konu anlatımında gayet anlaşılır ve kafada kalıcı bir anlatım imkanı sağlıyor. Herşey için teşekkür ederim. Tüm arkadaş ve meslekdaşlarıma Çınar Teknik farkını anlatacak ve önereceğim.

Çınar Teknik kombi bakım onarım kursunda ilgi, alaka ve vermiş oldukları eğitimden memnun kaldım. Kombi kurs hocalarımıza çok teşekkür ederim.

Geldiğim gün ve gelmeden önce kalacağım otele kadar yardımcı olundu. Kombiyle alakalı bilgiler itinayla anlatıldı. Gerek hocalar, gerek malzemeler, gerek eğitim konusunda en iyi derece hangisiyse o dereceden eğitim veriliyor. Herkese tavsiye ederim. Kombi kursuna gelen biri buradan kesinlikle cihazların bakım onarımını yapabilecek seviyede kursu tamamlayarak çıkar.

Kursa başlamadan önce kursun içeriği hakkında detaylı bilgi verildi. Kursa başlamadan önce anlatılan herşey bu kursta harfiyen uygulanıyor. Kombi bakım onarımı hakkında tüm bilgiler detayıyla anlatıldı. Başta Nejdet hocam ve Baykal hocama çok teşekkür ederim.

Buraya gelmeden önce kafamda birçok soru vardı. Telefonda bir çoğunu sormuş gerekli cevapları almıştım. Kursa geldiğimde daha ilk günden bu kursun doğru yer olduğunu anladım. Sunumlar, anlatım ve uygulama çalışmaları çok iyiydi. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Bir hafta gibi çok az bir sürede çok güzel bilgiler öğrendik. Bol bol uygulama yaptık. Emeğinize sağlık teşekkür ederiz.

Ben bu kursa Batmandan katıldım. Hocalarımızın ilgi ve alakalarından memnun kaldım. Bu kursta yaparak yaşayarak öğrenme fırsatı buldum. Herşey için çok teşekkür ederm.

Kombilerde parçaları söküp-takmakta zorlanıyordum. O zorluğum kalmadı. Parçaları ve görevlerini öğrenemeyeceğim diye korkuyordum. O korkum da kalmadı. Parçaları tanıdım. Kombiyi tanıdım. İstediğim bilgileri aldım. Çınar Tekniğe çok teşekkür ederim. Benimle çok iyi ilgilendiler.

Gelmeden önce çok merak ediyordum. Gözüm kapalı geldim, sonrasında gözüm açık olarak dönüyorum. Çok memnun olarak dönüyorum. En çok yoğuşmalı kombileri merak ediyordum. Hem normal hem yoğuşmalı kombilerin tüm ince detaylarına kadar öğrendim. Evime dönerken kendimi çok şanslı ve pozitif hissediyorum. Umarım burada aldığım bilgilerle iş hayatımda kendimi çok gelişmiş bir usta olarak göeceğime inanıyorum.

Genel eğitim güzel Nejdet hocamın anlatımı çok iyiydi. Kombilerde yeterli uygulama çalışması yapmamıza rağmen kombi parçalarının çeşitliliği öğrenmemizi kolaylaştırdı. Daha fazla sök,tak yapmanın faydalı olacağını düşünüyorum. İyi çalışmalar diler. Teşekkür ederim.

Genel olarak eğitimden kurstan memnun kaldım. Hocalarımızın ilgisi, alakası ve ders anlatımı çok iyiydi. Daha fazla kombi parçalarının sökme-takma uygulaması yapılabilir kanaatindeyim. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Hocalarımızın anlatımı çok güzel Arıza giderme konularını işlerken olası tüm arızaların tek tek gösterilmesi ve uygulamasının yapılması sayesinde yaşarak öğrenme fırsatı yakaladık. Ben bu kursa geldiğimde hiç bir şey bilmiyordum. Şuan arızaları dahi giderebilecek kapasiteye geldik.

Bir haftalık sürede Nejdet hocamın anlatımı ve sunumları öğretmeye yönelik çabası on numaraydı. Uygulama çalışmaları çok faydalı oldu. Hocalarımızın bizlerden gelen her soruya gereksiz dahi olsa sabırla cevap vermesi çok güzel ama bence buna bir sınır getirilmesi lazım bazen gerçekten çok gereksiz sorular soran arkadaşlar oluyor. Çınar Teknik ailesine bize gösterdikleri alakadan dolayı çok teşekkür ederim.

Çınar Teknikten hem Kombi, hem Klima kursu aldım. İki kurs içinde söyleyebilirim. Hem eğitim hem uygulamada gayet başarılı bir kurum. Her ikisinde de bilgi sahibi değilken şimdi rahatlıkla sorunlarla başa çıkabilecek donanıma sahibim.

Başta Nejdet Çınar olmak üzere tüm Çınar Teknik ekibine teşekkürü bir borç bilirim. Gerek Nejdet hoca, gerek Baykal hocamın engin tecrübe ve bilgilerinden yararlandığım için kendimi şanslı hissediyorum. Meslek hayatım boyunca unutulmayacak bir eğitim sürecinden geçtim. Başarılarının devamını dilerim.