ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

İnternetten daha önce bulmuş olduğum başka bir kursun beni iki ay oyalamasından ve sürekli tarih değiştirmesinden sonra detaylı yapmış olduğum araştırma sonrasında Çınar teknik kombi bakım onarım kursuna katılmaya karar verdim. Öncelikle bu kursa gelmeden telefonda söylenen herşeyi burada yaşıyorsunuz. Açıkladıkları tarihte kursu gerçekleştiriyorlar. Bu kursa katıldığım için çok memnunum. Burada Tek eşanjörlü kombi, çift eşanjörlü kombi ve yoğuşmalı kombi eğitimini uygulamalı olarak aldım. Kombi parça isimlerini ezberlememe gerek kalmadı. Parçaları söke taka hafızama oturdu. Buradaki eğitim hem teori hem uygulama. Eğitimlerde birçok bilgi ve becerinin yanında hangi arızanın nasıl gerçekleştiği, sebebi ve onarımı detaylı bir şekilde anlatılıyor. Uygulamaya geçildiğinde kafanızda soru işareti kalmıyor. Nejdet hocaya ve ekibine teşekkür ederim.

Tesisat Teknolojisi öğretmeniyim mesleki tecrübelerimi arttırmak amacıyla, Tavsiye üzerine Çınar Teknik kombi servis kursuna katıldım. Profesyonelliği kurs başladığı anda anlıyorsunuz. Özellikle pratik tecrübe, iş ahlakı ve ders disiplininden dolayı çok memnun kaldım. Uygulamalı eğitim ve sorulara cevap oldukça güzel, kesinlikle bu kursu tavsiye ediyorum. Nejdet Çınar hocama ve Baykal hocama teşekkür ediyorum.

Baykal hocanın ve Nejdet hocanın bilgileri, tecrübeleri ve profesyonellikleri literatür bilgileri beni son derece memnun etti. İşini seven, sektörü tanıyan, insan yetiştirme hususunda donanımlı üstatlarımızdan bu eğitimi aldığım için çok memnunum. Profesyonelsiniz, yetiştirme yolunda azminiz, gayretiniz daim olsun. Her zaman iletişim halinde olacak sizlerden çok şeyler öğrenmeye devam edeceğiz. Herkese sonsuz teşekkürler.

Çınar Teknik Kombi Kursuna katılmamın sebebi, herşeyden önce güvenilir olması. Çok araştırdım. Her yol beni Çınar Teknik kursuna yöneltti. Buradaki ortam ve hocaların bize yaklaşımı çok ılımlıydı. Hiç yabancılık çekmedim. hocalarımızın her sorumuzu hemen yanıtlaması ne kadar profesyonel olduklarını ispatladı. Herşey için teşekkürler. Bu işi yapacak arkadaşlar hiç tereddüt etmeden Çınar Teknik kombi kursuna kayıt yaptırabilir.

20 - 25 Temmuz 2020 Tarihleri arasında katılmış olduğum kombi bakım ve tamir kursunda gerekli bilgi ve uygulamalar fazlasıyla verilmiştir. İlgi ve alakalarından dolayı herkese teşekkür ederim.

Bu kursu ben internetten buldum. Çok araştırdım yaptığım araştırmalarda en iyi olarak gördüğüm Çınar Teknik Kombi Bakım Kursuna hemen kaydımı yaptırdım. Geldiğimde ortam güzeldi. Türkiye' nin değişik illerinden gelen arkadaşlarla kursu tamamladık. Nejdet hocam ve Baykal hocam kombi hakkında tecrübelerine dayanarak çok güzel sunumlar yaptı. Gerek yazılı, görsel ve uygulamalı ortamda çok bilgi ve beceri kazandık. Teşekkür ederim.

Eğitimde kombinin Teorik bilgileri ve Uygulamaları çok güzel anlatıldı ve yapıldı. Her konunun uygulamalı olarak işlenmesi öğrenmeyi pekiştirdi. Bizlere verilen kombi bakım onarım PDF dosyası, arıza arama ve giderme dökümanlarının Cep telefonları formatında verilmesi çok güzel bir uygılama

Ben 20 - 25 temmuz 2020 Tarihlerinde gerçekleştirilen Çınar Teknik Kombi Bakım Onarım Kursuna Katıldım. Kursa geldiğimde karşılaştığım ilgi ve alakadan dolayı çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Gerek kurs eğitmenleri gerekse kurs arkadaşlarımla tam uyum içerisinde çalıştık. Bir haftalık kurs sürecinde başarılı bir şekilde kursu tamamladık. Başta kurs eğitmenimiz Nejdet hoca ve Baykal hocaya çok teşekkür borçluyum. Saygılarımla...

Kursa katıldığınız zaman burada yaşayacağınız sıcaklık ve dostluk çok fazlasıyla hissediliyor. Bütün hocalarımız bizim saçma sorularımıza sıkılmadan cevap verdikleri için çok minnettarım. Herkesin sıkılmadan gelecekleri ve eğitimi son noktasına kadar alabilecekleri bir yer.