ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Kursta yeterli ve gerekli bilgileri aldık. Eğitim gayet güzeldi. Cihaz başında yapmış olduğumuz uygulamalarda kombi parçalarını önce sökme - takma sonra ölçüm aletini kullanmayı öğrenme çok faydalıydı. Bu tür uygulamaları bizzat kendimizin yapması çok geliştirici oluyor. Kursta emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Çınar Teknik Kombi bakım onarım kursuna ulaşma şeklim internet aracılığıyla oldu. telefonla iletişime geçtiğimde almış olduğum bilgilerden tatmin olduktan sonra kursa katılmaya karar verdim. Kurs süresi boyunca Nejdet hocamdan iyi bir kurs eğitimi aldım. Almış olduğum eğitim sonunda kendimi bu meslekte yeterli bir bilgi sahibi olduğuma kanaat getirdim. Bize öğrencileri olarak iyi ve güzel yaklaşımlarda bulundular. Her iki hocamada şimdiden teşekkür ederim. Kendimi evimde gibi hissettim. Bir önemli ayrıntıda kursa gelmeden önce telefonda ne söyledilerse kurs süresince yerine getirdiler. Kursa tekrar katılmam gerekse hiç düşünmeden yine sizi tercih ederim.

Çınar Teknik Avcılar/İstanbul kombi bakım ve onarım için eğitim alabileceğim yerleri araştırdım. Doğal olarak ulaşabileceğim en kolay yol internet olduğundan bir kaç yerle telefonla konuştuktan sonra Çınar Teknikte eğitim almaya karar verdim. Eğitim yerinde birçok kombi ve takım taklavat, elektronik cihazlarla güçlü bir eğitim sistemi kurulmuş. Eğitim veren hocalarımızda işin ehli olunca mükemmel bir ortam oluştu. Bizzat anlatım ve uygulama çok iyi Ayrı ayrı herkesle çok alakadar oldular. Bu işi yapmak isteyen arkadaşlar için çok iyi bir düzen ve ortam burada mevcuttur. Tavsiye edebileceğim bir yerdir. İnşallah daha iyi yerlere gelirler. Teşekkür ederiz...

Çınar Teknikten aldığım kurstan teknik açıdan son derece memnun kaldım. Ben daha önce Çınar Teknik haricinde başka bir kombi kursuna katılmıştım. Fakat orada anlatım haricinde pratik yapma imkanı sunmadıkları için mesleği yapma becerisi ve cesareti kazanamadım. Burada aldığım eğitimde bol bol uygulama ve cihazları sökme - takma ve ölçüm aleti kullanma aşamalarını bizzat kendim yaptığım için artık cihazlara müdahale etmekten korkmuyorum. Bir haftalık eğitim son derece başarılı geçti. emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Çınar Teknik Kombi Kursunu internet aracılığıyla biraz araştırma yaparak buldum önceleri biraz tedirgindim. Kursun yeterli gelmeyeceğini düşünüyordum. Fakat kursa başladıktan sonra hocalarımızın anlatımı ve yeterliliğini gördükten sonra kursun çok faydalı geçtiğini söyleyebilirim. Bundan önce hiç kombiyle tecrübem olmadığı halde burda öğrendiklerimle kendi evimdeki kombinin bir kaç parçasını değiştirdim.

Analtılan tüm konular çok yararlı gerekli konular çok teşekkür ederim. Ayrıca bu kadar kısa bir sürede hem mesleği öğrenip hem MYK sınavına hazırlanıp başarılı olmak çok güzel bir haftalık eğitim sonunda belgeli bir şekilde buradan ayrıldım. Tüm hocalarıma tekrar teşekkür ederim.

Faydalı bir eğitim süreci geçirdim. Birebir cihazlarla iç içe olup detaylı bir şekilde cihazı kurcalıyabilmemiz bizim için harika oldu. Nejdet hocamın anlatımı gayet güzel ve örneklerle açıklaması anlaşılır bir üslup ile hareket etmesi güzeldi.

Bu kursa katıldıktan sonra kombi kursu için en iyi yeri seçtiğimi anlamış oldum. Verilen eğitim çok iyi ve yeterli. Nejdet hocamız ve Baykal hocamız çok iyiydi kendilerine teşekkür ederim. gayet memnun kaldım.

Kombi ile alakalı temel bilgilerin tamamını öğrendim. Sıfırdan başlayan birine göre bir haftada mükemmel yol katettim. Kelimelerle bunu tarif etmek yetersiz. gayet güzel bir tecrübeyle planlı ve programlı bir anlatım tekniği gördüm. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.