ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Ben Isparta' da Sıhhi tesisat ustasıyım. Kombiye kadar olan tesisatı yapıp kombinin içerisine girememek ben de kocaman bir eksiklikti. İnternet'ten yaptığım araştırmada en uygun ve güvenilir açıklama yapan Çınar Teknik ile irtibata geçtim. Önceleri tereddütlerim vardı ama kursun başladığı ilk günden itibaren benim gözümde gerçekten çok değerli olan Nejdet hocamın gerek ders anlatımı, gerek konuya hakimiyeti, kursiyerlere ve derse hakimiyeti beni çok memnun etti. Allah razı olsun. Kombi konusunda resmen tüm sistemi kafamıza soktu. Sabırla, ilkokul öğrencisine anlatır gibi anlattı. Kursun bitiminde kendimi bu konuda tamamen hazır ve donanımlı olarak hissediyorum. Şuanda kendime güvenim tam. Ayrıca Baykal hocamın iş güvenliği, meslek etiği ve sınav hazırlığında gösterdiği gayret ve emek taktire değerdi. Sonuç olarak bizlere mekan, imkan ve hizmet olarak sunduğunuz emekleriniz için teşekkür ediyorum. Gönül rahatlığıyla memleketime dönmenin huzuru ile buradan ayrılıyorum.

1.Kursu beğendim 2.Beklentimi karşıladım 3.Ders anlatımı ve bilgilendirme, kombi parçaları, anlatım ve uygulama, İş becerisi kazanma konusunda çok tatmin ediciydi. 4.İş güvenliği ve anlatımı yeterli derecede yapıldı. 5.Nejdet ve Baykal hocama teşekkür ederim.

Kurs süresinde detaylı, açıklamalı ve uygulamalı eğitim verildi. Kurstan çok memnun oldum. Başarılarınızın devamını dilerim.

Kurs için ortam güzel, anlatım güzel, slaytla ders anlatımı güzel, uygulamalı anlatım ve soru sorma güzel, Çınar Teknik eğitim kursunda katıldığım eğitimden çok memnunum. teşekkür ederim.

Çınar Teknik ailesinde görmüş olduğum bir haftalık eğitimde çok tecrübeli hocalarımıza teşekkür ederim. Fazlasıyla öğretici ve ilgiliydiniz...

Çınar Teknik kursunun bir haftalık eğitiminden çok memnun kaldım. Aile ortamı olması, hocalarımızın tecrübeli olması kısaca iyi bir eğitim aldığımızı söyleyebilirim. Selamlarımı sunarım.

Çınar Teknik eğitim kursundan bir haftalık aldığım eğitimden çok memnun kaldım. Baykal ve Nejdet hocalarımdan çok memnunum eğitim ve öğretim konusunda çok başarılılar. Kendilerinden aldığım eğitimin sahada çok faydalı olacağına inanıyorum. Saygılarımı sunarım.

Kurstan çok memnun kaldım. Allah razı olsun başarılarınızın devamını dilerim. Arkadaşlarıma tavsiye edeceğim. Burada verilen Klima kursuna katılmayı düşünüyorum.

Çınar Teknik ailesi sizlerle tanıştığımız için çok mutluyuz. Bir haftalık süre boyunca hiç bir sıkıntı yaşamadık. Umduğumuzu fazlasıyla bulduk. çok teşekkür ederim, bize vermiş olduğunuz bilgi ve tecrübeleriniz için. Her şeyin gönlünüzce olması dileğiyle Allah' a emanet olun.

Kursu başarılı buldum. Beklediğimin üstünde olan sahada müşteri ile yaşayabileceğimiz sorunların bize detaylı bir şekilde anlatılmasıydı. Her şey için teşekkürler.

Almış olduğum eğitimden çok memnun kaldım. Özellikle dikkatimi çeken en iyi hususlar benim nazarımda işin en can alıcı noktalarına kadar anlatılmasıydı. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Sayın Nejdet hocam ve Baykal hocam bize bu eğitimi verdiğiniz için teşekkür ederim. İnşallah buradan aldığım bu eğitim sayesinde bir meslek öğrenip başarılı bir esnaf olabilirim. Başarılarınızın devamını dilerim. Selamlar

Kursiyer sayısının fazla olması anlama, parça sökme ve soru sorma vb. nedenlerini azaltıyor. Parçayı anlattıktan sonra nasıl montajı yapılır. Nasıl sökülür. gösterilmesi daha çok akılda kalmasına yardımcı oldu. Kombiyi ve kombi parçalarını bu işlerde uğraşmayan biri olarak bilmiyordum. Bu kursta gördüğüm teorik ve pratik eğitim sayesinde detaylı bir şekilde öğrendim. Bol bol pratik yapmamız akılda kalmasına yardımcı oluyor. Sabahları çay ikramının yanında poğaça, simit vb. atıştırmalık olursa olursa iyi olur kanaatindeyim. Ben alt yapım olmamasına rağmen iyi bir eğitim aldığımı düşünüyorum. Saygılarımla