ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Başlangıçta 6 günlük bir eğitim acaba yeterli gelirmi diye aklımda soru işaretleri vardı. Nejdet hoca tabiri caizse kafamıza vura vura bizi iyi bir kombi teknikeri yaptı. Ben paramı nasılsa alacağım anlayan anlar, anlamayan anlamaz anlayışı olmayan bir hoca Nejdet hoca... bizi bir haftada meslek sahibi yaptı. Kendisine ve Çınar Teknik ailesine şükranlarımı sunuyorum. İyiki bu kursa katılmışım.

Nejdet hocamın deneyim ve bilgi birikimlerini görünce bu kursu seçmekle çok doğru bir seçim yapmış olduğumu anladım. Kurs müfredatı başlangıçtan sonuna kadar tam olması gerektiği gibiydi. Nejdet hocamın, konuları kursiyeri hiç sıkmadan eğlenceli bir tarzla anlatması ve konuları kendi deneyimleriyle destekleyip örnekleyerek anlatması çok verimli oldu. Baykal hocamında işgüvenliği ve meslek etiği bilgileri sınava hazırlanmamız da kurs sonunda katılmış olduğumuz mesleki yeterlilik sınavı için çok faydalı oldu. Bizlere başka yerde bulamayacağımız bilgi birikimi ve deneyimi verdikleri için tüm Çınar Teknik ailesini teşekkür ediyorum.

Ben kursiyer olarak çok memnun kaldım. Hiç bilmediğim konuları sizin sayenizde öğrendim. Konu anlatımını, görsel sunumları, kombi üzerindeki anlatımları, parçaların nasıl çalıştığını öğreten Nejdet hocama ve ekip arkadaşlarına teşekkürlerimi sunarım. Bizimle çok iyi ilgilendiğiniz ve çok faydalı bilgiler verdiğiniz için teşekkür ederim.

Kurs benim açımdan çok verimliydi. Özellikle kurs eğitmenimiz Nejdet hocama çok teşekkür ediyorum. Bilgi donanımı çok yüksek ve bilgi anlatımı çok güzel. Kendimi kursa başlarken sıfır bilgim olmasına rağmen kursun sonunda bu sektörde uzun süre çalışmış teknik bir servis elemanıymış gibi hissediyorum. Umarım öğrendiğim bu bilgileri sahada aktif olarak kullanabilirim. Teşekkürler Çınar Teknik Ailesi...

Çınar Teknik kursuna bu imkanı bize sunduğu için teşekkür ederim. Birşey nasıl öğrenilmesi gerekiyorsa ayrıntılı bir şekilde anlattığı için Nejdet hocama teşekkür ederim.

Bir hafta geldiğim kombi eğitim kursuna sayın Nejdet hocanın bilgi birikiminden çok memnun kaldım. Kursunuzda almış olduğum eğitim için çok teşekkür ederim.

Bir hafta boyunca Çınar Teknikte güzel bilgiler edindim. Emeği geçen Nejdet ve Baykal hocama teşekkür ederim.

Almış olduğum bir haftalık kursta Baykal hocam ve Nejdet hocama özellikle çok teşekkür ederim. Kurs süresince sormuş olduğumuz soruların hepsine tekrar tekrar nazik ve anlaşılır bir dille cevapladığınız için diğer kursiyerler ve kendi adıma çok teşekkür ederim. Herşey kursa gelmeden önce bize anlatıldığı gibiydi...

Kurs boyunca herşey çok güzel ve eğlenceli geçti. Hocalarımızın anlatımı ilgi ve alakası beni memnun etti. Bir haftada ancak bu kadar olurdu. Herkese teşekkür ederim.