ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Kombi bakım onarım kursu benim için bu yaşta aldığım ve ileriye dönük yapabileceğim bir meslek. Yaşım küçük olduğundan benden yaşça büyük abiler ve saygıdeğer Nejdet abiye bize öğrettikleri herşey için çok teşekkür ederim. Burada öğrendiğim bilgilerle ileriki hayatımda bu mesleği yapabileceğime inandım. Nejdet abi yıllardır bu mesleğin içerisinde yer aldığı için bize sabırla mesleğin tüm detaylarını öğretti bu bizi dahada motive etti. Sağolsun bize çok şeyler kattı. Çınar Teknik ekibine ve Nejdet hocaya çok teşekkür ederim.

Ben taa Van ilimizden buralara geldim. ve sizleri tanıma fırsatı bulduğumdan dolayı çok memnun kaldım. İyiki sizleri tanıdım ve iyiki Çınar teknik kursuna katıldım. Kısa sürede sizlerden çok şeyler öğrendim. Kurs içerisinde bu mesleği yapmamız için gerekli olan Mesleki yeterlilik Sınavı organizasyonunu yapmanız ve kursun son günü bu sınava katılarak buradan ayrılmamızı sağlamanız çok faydalıydı. Hakkınızı Helal Edin. Selamlar

Çınar Teknik kombi kursuna geldim ve Nejdet hoca ve Baykal hocayla tanıştım. Kombi bakım onarımını bu kadar içten ve detaylı öğrettikleri için çok teşekkür ederim. Ayrıca kurs bünyesinde oluşturulan whatsapp destek hattına kurslara katılan tüm kursiyerleri ekleyerek cihaz başında anında destek imkanı sunulması ve bilgi paylaşımlarının orada devam etmesi çok güzel. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Kombi bakım onarımı hakkında birşey bilmediğim için bu kursa katıldım. Kursu çok başarılı buldum. Bize kombinin en ince ayrıntısına kadar anlatıp uygulamalı ortamda ders verdiler. Bireysel olarak sorduğumuz her sorunun cevabını detaylı bir şekilde verdiler. Kombileri söküp taktık. Kurs çok verimli herkese tavsiye edebileceğim bir yer. Eğitmenleri sıcak kanlı ve yardım sever. Ortam çok güzel herkese çok teşekkür ederim.

Ben bu kursa Çankırı/Çerkeş ten katılıyorum. Gerçekten aldığımız bilgiler çok güzel ve değerli, Nejdet hocamızın anlatımları on numara. Çankırı'da tesisatçılık yapıyorduk ama kombi bakım onarım konusunda hiç bilgimiz yoktu. Bu kurs sayesinde çok faydalı ve güzel bilgiler edindik. Ben bu kurstan memnun kaldım. herkese tavsiye ederim.

Çınar Teknik kombi kursuna vermiş olduğu hizmetlerden dolayı çok teşekkür ederim. Özellikle hocalarımız işinin mükemmel uzmanı kişiler. Başta Nejdet hocamız olmak üzere herkese saygılarımı sunuyorum. Çınar Teknik kombi bakım onarım kursunu herkese tavsiye ederim.

Sayın Çınar Teknik özellikle Nejdet abi süper kurs anlatıyor. Ortam ve herşey kurs boyunca çok iyiydi. Saygılar

Çınar Teknik kursunda eğitimcileri pratik ve teori eğitimlerinde çok başarılı buldum. Beş yıldır Tesisat işi yapıyorum. Burada aldığım eğitim bana çok şeyler kattı. Kombi bakım onarım kursu buradan başka bir yerde daha iyi öğrenilemez diye düşünüyorum. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Kombi eğitim kursu başarılı hocalar olsun, kursta kullanılan yedek parçalar, malzemeler, değişik markalardaki kombiler herşey çok iyi. Kursta hem teori bilgi hemde uygulama çok başarılı olmuş. Çalışan kombilerde bakım arıza bulma konusunda herşey çok güzel öğretildi. Teşekkür ederim.

Çınar teknikte bir haftalık eğitim programını mesleki yeterlilik Sınavıyla tamamladık. Sonuç olarak beklentilerimizi karşılayacak bir eğitim aldık. Herşey için çok teşekkür ederim.