ÇINAR TEKNİK KOMBİ SERVİS KURSU 


0505 751 1260 0533 344 2359

YORUMLAR

Öncelikle Nejdet hocam verdiğiniz eğitimden dolayı çok teşekkür ederim çok memnun kaldım her konuda elinizden geldiği kadar bizlere bu mesleği öğretmeye çalıştınız. Şanslı biri olduğumu düşünüyorum. Çünkü sizin gibi tecrübeli birinden ders aldım. Emeğinize sağlık örnek olmak istediğim kişisiniz.

1. Nejdet hocam on numara adam çok bilgili ve iyi bir eğitmen. 2. Baykal hocam iyi bir eğitmen ve yanısıra 4x4 lük bir insan 3. Hocaların elinden gelen tüm bilgileri bizlerle birebir paylaştıkları için teşekkür ederim. 4. Kombi bakım onarımları hakkında verdikleri eğitimde dersleri takip edip defalarca soru sormamıza rağmen hiç kızmadan sabırla bize öğretmeye çalıştılar. Çok teşekkür ederim.

Sıcak samimi bir ortamda bilgileri öğrenmemiz gayet güzel. Eğitimlerde hocaların bizlerden gelen her soruya cevap vermesi nedeniyle konunun dağılması haricinde eğitim çok verimli geçti. Hepinize teşekkür ederim verdiğiniz bilgilerden dolayı...

Kurs anlatımı gayet güzel, kaynaşma güzel fakat farklı markalardaki kombilerin arasına birkaç farklı kombide ilave edilirse bence iyi olur. Telefon diyalogları güzel. Kurs umduğum gibi çok verimli oldu benim için. Emeğinize ve tecrübenize büyük saygı duydum. Teşekkür ederim.

1. Hocaların eğitim bilgisi çok iyi. 2. Öğretme kabiliyeti çok yüksek. 3. Özellikle Nejdet hoca çok bilgili bu konuda kendisinden almış olduğum eğitim için kendimi çok şanslı hissediyorum. 4. Aynı zamanda Baykal hocama kendisinin dolu dolu bilgisi olduğu için çok teşekkür ederim. 5. Çınar Teknikte almış olduğum kombi bakım onarım eğitiminden çok memnun kaldım. Bütün çevreme tavsiye edeceğim. saygılar sunar teşekkür ederim.

Kursta kombi bakımı hakkında tecrübe kazandık. Kombideki parçaların ne gibi görevi var bunları öğrendik. Kombinin çalışma sistemi ve görevini hem yazılı hem uygulamalı öğrendik. Hocalarımıza ayrı ayrı teşekkür ederim.

Kursta neleri öğrendik; kombi çalışma sistemini, kombi parçalarını, kombi bakımını, Avometre kullanmasını, arızaların tespit edilip giderilmesini, kombi parçalarının ne işe yaradığını ve kombide ne görevi yaptığını öğreten hocalarımıza teşekkür ederiz.

Kombi nasıl çalıştırılır. Kombinin içindeki parçaların kombinin hangi durumlarda tehlikeli olduğunu, kombinin arızalarına nasıl müdehale etmemiz gerektiği, yıllık bakımlarının nasıl yapılması gerektiği ve peteklerin hangi durumlarda verimli çalışacağı detaylı bir şekilde uygulamalı olarak anlatıldı. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Piyasada çalışırken nelere dikkat etmem gerektiğini, Arızalara kısa sürede müdehale etme ve gidermeyi, iş güvenliğinin önemini öğrendik. Teşekkür ederim. Kursların devamını dilerim.

Biraz daha süre olsaydı daha ayrıntılı öğrenme fırsatı bulacağımı düşünüyorum. Bir haftada bu seviyeye gelmemde normal öğrendiğim şeyler için çok teşekkür ederim.

Şimdi kursu nasıl bulduk. İyi güzel hocalarımız, konuya hakim olma ve anlatım çok güzel. Hocamız sevecen ve sıcak kanlı inşallah sayesinde bu mesleğe giriş yapacağım. Çok memnun kaldık. Teşekkürler

Öncelikle hocaların kurs öğrencilerine davranışı gayet iyi fakat konu hakkında daha detaylı bilgiler verilebilir. Bir haftalık eğitim gayet normal çalışmayan ve çalışan kombiler üzerinde eğitimler yeterliydi. değişik markalardaki kombiler üzerinde yapmış olduğumuz sökme takma eğitimi gayet güzeldi.